0118 - 62 89 51
Postbus 173, 4330 AD
Lange Delft 94, Middelburg

Kerkdiensten archief (2017)

Het archief van de kerkdiensten uit 2014,2015 en 2016 vindt u in het Gebruikersmenu. U dient hiervoor eerst in te loggen.

 

Zondag 3 december 
9.30 en 16.30 uur ds. J.G. Schenau uit Goes
Collecte voor Friedensstimme en de Kerk (In combinatie met uitdelen pakketten) 

Liturgie/Nieuwsbrief:  
Bekijk hier de liturgie voor deze diensten.


Woensdag 29 november - Dankdag in de Kruiskerk
14.30 en 19.30 uur ds. A. de Vries
Collecte voor SchuldHulpMaatje en de Kerk


Zondag 26 november
9:30 en 16:30 uur ds. K Groeneveld uit Wommelgem
Collecte voor Jaarproject Het Koningshuis in Vlissingen en de Kerk

Liturgie/Nieuwsbrief:  
Bekijk hier de liturgie voor de morgendienst .
Bekijk hier de liturgie voor de middagdienst .


Zondag 19 november 
9:30 uur ds. W. van ’t Spijker uit Hilversum
16:30 uur ds. J.G. Schenau uit Goes; themadienst/ jeugd
Collecten voor Mission Possible en de Kerk

Liturgie/Nieuwsbrief:  
Bekijk hier de liturgie voor de morgendienst .
Bekijk hier de liturgie voor de middagdienst .


Zondag 12 november - Avondmaalszondag
9:30 en 16:30 uur ds. C. Bijman uit Arnemuiden
Collecten voor de Diaconie (sociale minima Middelburg) en Kerk

Liturgie/Nieuwsbrief:  
Bekijk hier de liturgie voor deze diensten.


Zondag 5 november 
9:30 uur dhr. J. Almekinders uit Vrouwenpolder;
voorbereiding Heilig Avondmaal
16:30 uur dhr. J. Almekinders uit Vrouwenpolder;
Collecten voor Stichting CHAIM en de Kerk

Liturgie/Nieuwsbrief:  
Bekijk hier de liturgie voor deze diensten.


Zondag 29 oktober 
9:30 uur ds. B. Schaaij uit Vrouwenpolder
16:30 uur broeder Martin Oosse
Collecten voor het Ned. Bijbelgenootschap en de Kerk

Liturgie/Nieuwsbrief:  
Bekijk hier de liturgie voor deze diensten.


Zondag 22 oktober
9.30 uur ds. J. van Langevelde uit Zierikzee;
stemming ds.Renkema
16.30 uur ds. J. van Langevelde uit Zierikzee; brugdienst
Collecten voor Stichting Bootvluchteling en de Kerk

Liturgie/Nieuwsbrief:  
Bekijk hier de liturgie voor de morgendienst .
Bekijk hier de liturgie voor de middagdienst .


Zondag 15 oktober
9.30 en 16.30 uur ds. M. Bot uit Maassluis
Collecten voor de Herberg en de Kerk

Liturgie/Nieuwsbrief:  
Bekijk hier de liturgie voor deze diensten.


Zondag 8 oktober
9.30 en 16.30 uur ds. W.W. Nijdam uit Alblasserdam
De collecten zijn vandaag voor het jaarproject Het Koningshuis in Vlissingen en de kerk.

Liturgie/Nieuwsbrief:  
Bekijk hier de liturgie voor deze diensten.


Zondag 1 oktober 
9.30 uur ds. C. Affourtit uit Amsterdam
16.30 uur ds. B. Renkema (Hilversum)
Collecten voor Noodhulp Azië en de Kerk

Liturgie/Nieuwsbrief:  
Bekijk hier de liturgie voor de morgendienst .
Bekijk hier de liturgie voor de middagdienst .


Zondag 24 september 
9:30 uur dhr. J. Almekinders (GKV Vrouwenpolder
16:30 uur ds. P.R. Baas uit Apeldoorn
Collecten voor De Hoop en de Kerk

Liturgie/Nieuwsbrief:  
Bekijk hier de liturgie voor deze diensten.


Zondag 17 september - Startzondag
9:30 en 16:30 uur ds. L.C. Buijs uit Veenendaal
Collecten voor MDP Vlissingen en de Kerk

Liturgie/Nieuwsbrief:  
Bekijk hier de liturgie voor de morgendienst .
Bekijk hier de liturgie voor de middagdienst .


Zondag 10 september 
9.30 uur br. P. Riemens
14.30 uur ds. J. van Langevelde uit Zierikzee. Dit is een dienst voor en met mensen met een beperking
Collecten voor bijzonder kerkenwerk en de Kerk

Liturgie/Nieuwsbrief:  
Bekijk hier de liturgie voor de morgendienst .
Bekijk hier de liturgie voor de middagdienst .


Zondag 3 september - Avondmaalszondag
9.30 en 16.30 uur ds. G. Vos uit Mijdrecht
Collecten voor de diaconie en de Kerk

Liturgie/Nieuwsbrief:  
Bekijk hier de liturgie voor deze diensten.


Zondag 27 augustus 
9.30 en 16.30 uur ds. L.J. Koopman uit Beverwijk Westzaan
Collecten voor Tear en de Kerk

Liturgie/Nieuwsbrief:  
Bekijk hier de liturgie voor deze diensten.


Zondag 20 augustus 
9.30 en 16.30 uur ds. H.P. Brandsma uit Hoorn
Collecten voor Sta op Zorg en de Kerk

Liturgie/Nieuwsbrief:  
Bekijk hier de liturgie voor deze diensten.


Zondag 13 augustus 
9.30 en 16.30 uur br. J. Almekinders (GKv Vrouwenpolder)
Collecten voor SchuldHulpMaatje en de Kerk

Liturgie/Nieuwsbrief:  
Bekijk hier de liturgie voor de morgendienst .
Bekijk hier de liturgie voor de middagdienst .


Zondag 6 augustus 
9.30 en 16.30 uur ds. J.H. Bonhof uit Utrecht (ICF)

Liturgie/Nieuwsbrief:  
Bekijk hier de liturgie voor deze diensten.


Zondag 30 juli 
9.30 en 16.30 uur ds. A.G. Boogaard uit Rotterdam

Liturgie/Nieuwsbrief:  
Bekijk hier de liturgie voor deze diensten.


Zondag 23 juli
9.30 en 16.30 uur prof. J.W. Maris uit Apeldoorn

Liturgie/Nieuwsbrief:  
Bekijk hier de liturgie voor deze diensten.


Zondag 16 juli
9.30 en 16.30 uur ds. G.P.M. v.d. Linden uit Hilversum 
Collecten voor De Herberg en de Kerk

Liturgie/Nieuwsbrief:  
Bekijk hier de liturgie voor deze diensten .


Zondag 9 juli 
9.30 uur br. Evert Heringa 
16.30 uur ds. J. Nutma uit Gorinchem 
Collecten voor Stichting Gave en de Kerk

Liturgie/Nieuwsbrief:  
Bekijk hier de liturgie voor de morgendienst .
Bekijk hier de liturgie voor de middagdienst .


 

Zondag 2 juli 
9.30 en 16.30 uur ds. G. Vos uit Mijdrecht
Collecten voor de Diaconie en de Kerk

Liturgie/Nieuwsbrief:  
Bekijk hier de liturgie voor deze diensten .


Zondag 25 juni
9.30 en 16.30 uur ds. H. Carlier uit Enschede 
De middagdienst is een jeugddienst 
Collecten voor ZOA en de Kerk

Liturgie/Nieuwsbrief:  
Bekijk hier de liturgie voor deze diensten .


Zondag 18 juni 
9.30 en 16.30 uur ds. W. van ’t Spijker uit Hilversum 
In beide diensten wordt het Heilig Avondmaal gevierd 
Collecten voor MDP Vlissingen en de kerk

Liturgie/Nieuwsbrief:  
Bekijk hier de liturgie voor de morgendienst .
Bekijk hier de liturgie voor de middagdienst .


Zondag 11 juni 2017

9.30 uur: Zendingsdienst - ds. A. Hilbers (Zwolle)
organist: Piet Feij
pianist: Cees van der Voet

16.30 uur: br. Tony Noom
organist: Bastiaan Gunst

Liturgie/Nieuwsbrief:  
Bekijk hier de liturgie voor deze diensten .


Zondag 4 juni - Pinksteren

9.30 uur: br. Pascal Handschin
16.30 uur: ds. K. Groeneveld (Wommelgem (B))

Liturgie/Nieuwsbrief:  
Bekijk hier de liturgie voor deze diensten .


Zondag 28 mei 
9.30 uur br. Kees van Beveren
16.30 uur: ds. B. de Bruin (PKN Ontmoeting)
In de middagdienst wordt belijdenis van het geloof afgelegd door een 5-tal jongeren.

Liturgie/Nieuwsbrief:  
Bekijk hier de liturgie voor de morgendienst .
Bekijk hier de liturgie voor de middagdienst .


Donderdag 25 mei - Hemelvaart
9.30 uur: broeder P. Riemens

Liturgie/Nieuwsbrief:  
Bekijk hier de liturgie voor deze dienst .


Zondag 21 mei
9.30 en 16.30 uur: ds. H.D. Rietveld uit Nijkerk

Liturgie/Nieuwsbrief:  
Bekijk hier de liturgie voor deze diensten .


Zondag 14 mei
9.30 en 16.30 uur: prof. G.C. den Hertog uit Apeldoorn
Collecten voor Christ’s Hope en de kerk

Liturgie/Nieuwsbrief:  
Bekijk hier de liturgie voor deze diensten .


Zondag 7 mei 
9.30 en 16.30 uur: ds. J. van Mulligen uit Lelystad
In de ochtenddienst worden de nieuwe ambtsdragers bevestigd.
Collecten voor de diaconie en de kerk

Liturgie/Nieuwsbrief:  
Bekijk hier de liturgie voor deze diensten .


Zondag 30 april
9.30 en 16.30 uur: ds. W. de Groot uit Oosterhout
Collecten voor Mission Possible en de kerk

Liturgie/Nieuwsbrief:  
Bekijk hier de liturgie voor deze diensten .


Zondag 23 april
9.30 en 16.30 uur: ds. F.W. van Rhee uit Nieuwerkerk a/d Ijssel
Collecten voor ‘tot Heil des Volks’ en de kerk

Liturgie/Nieuwsbrief:  
Bekijk hier de liturgie voor deze diensten .


Zondag 16 april - Pasen
9.30 en 16.30 uur: ds. K Groeneveld uit Deurne
Collecten voor ‘Kerk en Israël’ en de kerk

Liturgie/Nieuwsbrief:  
Bekijk hier de liturgie voor de morgendienst .
Bekijk hier de liturgie voor de middagdienst .


 Maandag 17 april - Paaspraise
10.00 uur in de Ontmoetingskerk


Stille week: JEZUS DE KONING
Maandag 10 april 19.30 uur vesper - Bekijk hier de liturgie voor deze dienst .
Dinsdag 11 april 19.30 uur vesper - Bekijk hier de liturgie voor deze dienst .
Woensdag 12 april 19.30 uur vesper - Bekijk hier de liturgie voor deze dienst .
Donderdag 13 april 19. 30 uur vesper - Bekijk hier de liturgie voor deze dienst .

Vrijdag 14 april - Goede Vrijdag
19.30 uur: voorganger Pascal Handschin
Bekijk hier de liturgie voor deze dienst .

Zaterdag 15 april 19.30 uur: vesper - Bekijk hier de liturgie voor deze dienst .


Zondag 9 april
9.30 en 16.30 uur: ds. H.P. Brandsma uit Hoorn
Collecten voor Gevangenenzorg en de kerk

Liturgie/Nieuwsbrief:  
Bekijk hier de liturgie voor deze diensten .


Zondag 2 april
9.30 en 16.30 uur: ds. R. Bikker uit Aalten
In de ochtenddienst zal Harmen van Heemskerk belijdenis doen en wordt Veerle van Heemskerk gedoopt.
De middagdienst is een themadienst voor de jeugd.
Collecten voor de diaconie en de kerk

Liturgie/Nieuwsbrief:  
Bekijk hier de liturgie voor de morgendienst .

Bekijk hier de liturgie voor de middagdienst .


Zondag 26 maart - Avondmaalszondag
(zomertijd) 9.30 en 16.30 uur: ds. C. Bijman uit Arnemuiden
Collecten voor Sta-Op Zorg en de kerk

Liturgie/Nieuwsbrief:  
Bekijk hier de liturgie voor deze diensten .


Zondag 19 maart
9.30 en 16.30 uur: ds. J. van Dijken uit Nieuw Vennep
Na afloop van de ochtenddienst worden de nieuwe ambtsdragers gekozen
Collecten voor de Evangelische Hogeschool en de kerk

Liturgie/Nieuwsbrief:  
Bekijk hier de liturgie voor de morgendienst .

Bekijk hier de liturgie voor de middagdienst .


Zondag 12 maart 
9.30 uur: ds. J.G. Schenau uit Goes
16.30 uur: ds. A. G. Boogaard uit Rotterdam
Collecten voor Schuld Hulpmaatje en de kerk

Liturgie/Nieuwsbrief:  
Bekijk hier de liturgie voor deze diensten .


Woensdag 8 maart - BIDDAG
14.30 en 19.30 uur: ds. A.S. De Vries (GKv)
De middagdienst is in de Gasthuiskerk, Lange Delft.
De avonddienst in de Kruiskerk, Klein Vlaanderen
Collecten voor Stichting Present en de kerk

Liturgie/Nieuwsbrief:  
Bekijk hier de liturgie voor deze diensten .


Zondag 5 maart
9.30 en 16.30 uur: ds. J. Groenleer uit Leiden
Collecten voor de diaconie en de kerk

Liturgie/Nieuwsbrief:  
Bekijk hier de liturgie voor deze diensten .


Zondag 26 februari
9.30 en 16.30 uur: ds. E.B. Renkema uit Hilversum
Collecten voor Jaarproject St. Embrace en de kerk

Liturgie/Nieuwsbrief:  
Bekijk hier de liturgie voor deze diensten .


Zondag 19 februari
9.30 en 16.30 uur: ds. J. Wessels uit Veenendaal
De middagdienst is een Brugdienst
Collecten voor de Herberg en de kerk

Liturgie/Nieuwsbrief:  
Bekijk hier de liturgie voor de morgendienst
Bekijk hier de liturgie voor de middagdienst .


Zondag 12 februari
9.30 en 16.30 uur: Student N.C. Smits uit Uddel
Collecten voor het doel van de Hulpverleningszondag en de kerk

Liturgie/Nieuwsbrief:  
Bekijk hier de liturgie voor deze diensten .


Zondag 5 februari
9.30 en 16.30 uur: ds. K. Groeneveld uit Antwerpen
Collecten voor de diaconie en de kerk

Liturgie/Nieuwsbrief:  
Bekijk hier de liturgie voor deze diensten .


Zondag 29 januari
9.30 en 16.30 uur: ds. A.J. van der Toorn uit Leiden
Collecten voor Christ's Hope en de kerk

Liturgie/Nieuwsbrief:  
Bekijk hier de liturgie voor de morgendienst
Bekijk hier de liturgie voor de middagdienst .
Bekijk hier de hand-out behorend bij de middagdienst .


Zondag 22 januari - Avondmaalszondag
9.30 en 16.30 uur: ds. C. Affourtit uit Amsterdam
De collecten zijn vandaag voor het Jaarproject St. Embrace en de kerk

Liturgie/Nieuwsbrief:  
Bekijk hier de liturgie voor deze diensten .


Zondag 15 januari
9.30 en 16.30 uur: student R. Mulder
De middagdienst is een jeugddienst.
Collecten voor MDP Vlissingen en de kerk

Liturgie/Nieuwsbrief:  
Bekijk hier de liturgie voor de morgendienst
Bekijk hier de liturgie voor de middagdienst .


Zondag 8 januari
9.30 en 16.30 uur: ds. S.P. Roosendaal uit Nieuwe Pekela
Collecten voor Jaarproject St. Embrace en de kerk

Liturgie/Nieuwsbrief:  
Bekijk hier de liturgie voor deze diensten .


Zondag 1 januari
10.30 en 16.30 uur: ds. H. de Graaf uit Urk
Collecten voor de diaconie en de kerk

Liturgie/Nieuwsbrief:  
Bekijk hier de liturgie voor deze diensten .