Naar overzicht

Beste mensen,
Hierbij nodigen we jullie uit op de ouderencontactmiddag op 7 maart 2023 in de Ontmoetingsruimte van de Gasthuiskerk. Aanvang 14.30 uur tot ca 16.30 uur.
Het is alweer een tijd geleden (bijna 3 jaar) dat de ouderen van onze gemeente bij elkaar zijn geweest. Het leek ons als commissie weer goed om elkaar te ontmoeten en ‘bij te praten’. Verder zal aan de aanwezigen gevraagd worden hoe de komende middagen ingevuld zullen kunnen worden, dus denk hierover na!
We hopen dat er een goede opkomst is, zodat we gezellige middagen kunnen organiseren.
Indien er mensen zijn die graag willen komen, echter die slecht ter been zijn of geen vervoer hebben, willen wij diegenen voor deze eerste keer komen halen (per auto).

De contactpersonen voor de Ouderencontactmiddag zijn; Flora en Henk Nieboer, Mattie Wisse, Wilmy Hegi, Catrien Louws en Christien en Ernst Hooijer. Telefoonnummers of e-mail staan vermeld in de Gemeentegids.